У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Херсон:

Розклад поїздів Корсунь Херсон на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Херсон найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Чорноліська, Куцівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.23 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 10.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110Л Львів Херсон 03.23
Корсунь
10.51
Херсон
7 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Корсунь