У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Хлистунівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корсунь - Хлистунівка:

Поточний розклад електричок Корсунь - Хлистунівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 18 хв зі станції Корсунь і прибуває на станцію Хлистунівка о 22 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Корсунь і Хлистунівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Кошмак(21.24), Чубівка(21.41), Кар'єрна(21.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корсунь - Хлистунівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корсунь Хлистунівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корсунь - Хлистунівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.53
Корсунь
10.35
Хлистунівка
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.18
Корсунь
22.00
Хлистунівка
42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корсунь -Хлистунівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Хлистунівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хлистунівка — Корсунь