У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Хмельницький:

Розклад поїздів Корсунь Хмельницький на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Вінниця, Біла Церква, Козятин-1, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.08, 05.46 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 07.55, 12.48 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь Хмельницький говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Корсунь