У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Комиш-Зоря
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Комиш-Зоря:

Розклад поїздів Корсунь Комиш-Зоря на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Комиш-Зоря найчастіше зупиняються на станціях Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Городище, Фундукліївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.48, 18.18 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Комиш-Зоря прибувають вони відповідно о 02.25, 07.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Комиш-Зоря є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Комиш-Зоря складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Комиш-Зоря можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 12.48
Корсунь
02.25
Комиш-Зоря
13 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
084КОШ Київ Маріуполь 18.18
Корсунь
07.03
Комиш-Зоря
12 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Комиш-Зоря можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Комиш-Зоря

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Комиш-Зоря — Корсунь