У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Ковель:

Розклад поїздів Корсунь Ковель на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Ковель найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Кривин, Рожище, Луцьк, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.39 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 13.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127О Харків Ковель 01.39
Корсунь
13.39
Ковель
12 г Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 01.39
Корсунь
13.39
Ковель
12 г Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Корсунь