У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Козельщина
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Козельщина:

Розклад поїздів Корсунь Козельщина на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Козельщина найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Користівка, Павлиш, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.02 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Козельщина прибувають вони відповідно о 07.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Козельщина є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Козельщина складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Козельщина можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128Л Ковель Харків 02.02
Корсунь
07.46
Козельщина
5 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Козельщина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Козельщина

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козельщина — Корсунь