У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Козятин-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Козятин-1:

Розклад поїздів Корсунь Козятин-1 на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Козятин-1 найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.08, 01.39 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 04.19, 04.51 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь Козятин-1 говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - Козятин-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Козятин-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Козятин-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин-1 — Корсунь