У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Красне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Красне:

Розклад поїздів Корсунь Красне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Красне найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.27, 20.53 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Красне прибувають вони відповідно о 12.07, 07.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Красне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Красне складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Красне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
086П Новоолексіївка Львів 01.27
Корсунь
12.07
Красне
10 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 20.53
Корсунь
07.36
Красне
10 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Красне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красне — Корсунь