У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Кропивницький:

Розклад поїздів Корсунь Кропивницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Кропивницький найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.31 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Кропивницький прибувають вони відповідно о 23.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Кропивницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Кропивницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Кропивницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248О Житомир Одеса 18.31
Корсунь
23.06
Кропивницький
4 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Кропивницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кропивницький — Корсунь