У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Корсунь Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.31 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 03.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072К Київ Запоріжжя 21.31
Корсунь
03.26
Кривий Ріг-Головний
5 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Корсунь