У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Кривин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Кривин:

Розклад поїздів Корсунь Кривин на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Кривин найчастіше зупиняються на станціях Біла Церква, Бердичів, Чуднів-Волинський, Миронівка, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.38, 02.29 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Кривин прибувають вони відповідно о 08.16, 13.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Кривин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Кривин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Кривин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127О Харків Ковель 01.38
Корсунь
08.16
Кривин
6 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 01.38
Корсунь
08.16
Кривин
6 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Рівне 02.29
Корсунь
13.29
Кривин
11 г Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Кривин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Кривин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривин — Корсунь