У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Київ:

Розклад поїздів Корсунь Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Київ найчастіше зупиняються на станціях Біла Церква, Фастів-1, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.41, 04.26 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 05.54, 07.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
122Ш Миколаїв Київ 02.41
Корсунь
05.54
Київ-Пас.
3 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
072П Запоріжжя Київ 04.26
Корсунь
07.57
Київ-Пас.
3 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Корсунь