У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Марганець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Марганець:

Розклад поїздів Корсунь Марганець на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Марганець найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.54 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Марганець прибувають вони відповідно о 05.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Марганець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Марганець складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Марганець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072К Київ Запоріжжя 21.54
Корсунь
05.59
Марганець
8 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Марганець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Марганець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Марганець — Корсунь