У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Маріуполь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Маріуполь:

Розклад поїздів Корсунь Маріуполь на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Маріуполь найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Розівка, Комиш-Зоря, Верхній Токмак-2, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.00, 20.58 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Маріуполь прибувають вони відповідно о 06.30, 11.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Маріуполь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Маріуполь складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Маріуполь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 13.00
Корсунь
06.30
Маріуполь
17 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
104О Жмеринка Маріуполь 20.58
Корсунь
11.45
Маріуполь
14 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
104К Київ Маріуполь 20.58
Корсунь
11.45
Маріуполь
14 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Маріуполь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Маріуполь — Корсунь