У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Мелітополь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Мелітополь:

Розклад поїздів Корсунь Мелітополь на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Мелітополь найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.07, 22.17 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Мелітополь прибувають вони відповідно о 09.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Мелітополь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Мелітополь складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Мелітополь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 22.07
Корсунь
09.17
Мелітополь
11 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 22.17
Корсунь
09.17
Мелітополь
11 г Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Мелітополь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мелітополь — Корсунь