У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Мелітополь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Мелітополь:

Розклад поїздів Корсунь Мелітополь на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Мелітополь найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.56, 22.06 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Мелітополь прибувають вони відповідно о 09.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Мелітополь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Мелітополь складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Мелітополь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Ш Ковель Новоолексіївка 21.56
Корсунь
09.07
Мелітополь
11 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 22.06
Корсунь
09.07
Мелітополь
11 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Мелітополь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мелітополь — Корсунь