У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Могилів-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Могилів-1:

Розклад поїздів Корсунь Могилів-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Могилів-1 найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Київ-Пас., Ніжин, Чернігів, Терюха, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.18 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Могилів-1 прибувають вони відповідно о 23.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Могилів-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Могилів-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Могилів-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
012П Дніпро Санкт-Петербург 08.18
Корсунь
23.59
Могилів-1
15 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Могилів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Могилів-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Могилів-1 — Корсунь