У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Миколаїв-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Миколаїв-Пас.:

Розклад поїздів Корсунь Миколаїв-Пас. на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Миколаїв-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Чорноліська, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 03.23 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 07.21, 09.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Миколаїв-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Миколаїв-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Миколаїв-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
132Ш Рівне Миколаїв 00.37
Корсунь
07.21
Миколаїв-Пас.
6 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 03.23
Корсунь
09.39
Миколаїв-Пас.
6 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Миколаїв-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв-Пас. — Корсунь