У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Нікополь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Нікополь:

Розклад поїздів Корсунь Нікополь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Нікополь найчастіше зупиняються на станціях Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.31 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Нікополь прибувають вони відповідно о 05.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Нікополь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Нікополь складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Нікополь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072К Київ Запоріжжя 21.31
Корсунь
05.45
Нікополь
8 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Нікополь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Нікополь — Корсунь