У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Нові Безрадичі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Нові Безрадичі:

Розклад поїздів Корсунь Нові Безрадичі на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Нові Безрадичі найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.02 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Нові Безрадичі прибувають вони відповідно о 07.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Нові Безрадичі є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Нові Безрадичі складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Нові Безрадичі можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248Л Одеса Житомир 06.02
Корсунь
07.27
Нові Безрадичі
1 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Нові Безрадичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .