У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Нові Санжари
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Нові Санжари:

Розклад поїздів Корсунь Нові Санжари на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Нові Санжари найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Користівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.03 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Нові Санжари прибувають вони відповідно о 08.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Нові Санжари є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Нові Санжари складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Нові Санжари можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128Л Ковель Харків 02.03
Корсунь
08.32
Нові Санжари
6 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Нові Санжари можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Нові Санжари

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Нові Санжари — Корсунь