У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Новоолексіївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Новоолексіївка:

Розклад поїздів Корсунь Новоолексіївка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Новоолексіївка найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.07, 22.17 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Новоолексіївка прибувають вони відповідно о 11.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Новоолексіївка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Новоолексіївка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Новоолексіївка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 22.07
Корсунь
11.00
Новоолексіївка
12 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 22.17
Корсунь
11.00
Новоолексіївка
12 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Новоолексіївка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новоолексіївка — Корсунь