У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Новоукраїнка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Новоукраїнка:

Розклад поїздів Корсунь Новоукраїнка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Новоукраїнка найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.31 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Новоукраїнка прибувають вони відповідно о 00.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Новоукраїнка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Новоукраїнка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Новоукраїнка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248О Житомир Одеса 18.31
Корсунь
00.13
Новоукраїнка
5 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Новоукраїнка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Новоукраїнка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новоукраїнка — Корсунь