У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Одеса-Східна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Одеса-Східна:

Розклад поїздів Корсунь Одеса-Східна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Одеса-Східна найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.31 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 04.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Одеса-Східна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Одеса-Східна складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Одеса-Східна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248О Житомир Одеса 18.31
Корсунь
04.44
Одеса-Східна
10 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Одеса-Східна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Одеса-Східна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса-Східна — Корсунь