У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Одеса:

Розклад поїздів Корсунь Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Одеса найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Чорноліська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.31 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 04.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248О Житомир Одеса 18.31
Корсунь
05.21
Одеса-Головна
10 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Корсунь