У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Олександрія:

Розклад поїздів Корсунь Олександрія на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Олександрія найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Фундукліївка, Городище, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.33, 13.00, 20.58 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Олександрія прибувають вони відповідно о 06.13, 16.31, 23.59 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь Олександрія говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - Олександрія складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Олександрія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Олександрія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олександрія — Корсунь