У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Партизани
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Партизани:

Розклад поїздів Корсунь Партизани на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Партизани найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.07, 22.17 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Партизани прибувають вони відповідно о 10.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Партизани є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Партизани складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Партизани можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 22.07
Корсунь
10.44
Партизани
12 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 22.17
Корсунь
10.44
Партизани
12 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Партизани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Партизани

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Партизани — Корсунь