У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Павлиш
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Павлиш:

Розклад поїздів Корсунь Павлиш на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Павлиш найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Користівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.02 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Павлиш прибувають вони відповідно о 06.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Павлиш є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Павлиш складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Павлиш можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128Л Ковель Харків 02.02
Корсунь
06.10
Павлиш
4 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Павлиш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Павлиш

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Павлиш — Корсунь