У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - П'ятихатки-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - П'ятихатки-Пас.:

Розклад поїздів Корсунь П'ятихатки-Пас. на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь П'ятихатки-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.33, 13.00 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт П'ятихатки-Пас. прибувають вони відповідно о 07.13, 17.55 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь П'ятихатки-Пас. говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - П'ятихатки-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - П'ятихатки-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — П'ятихатки-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту П'ятихатки-Пас. — Корсунь