У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - П'ятихатки-Стикова
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - П'ятихатки-Стикова:

Розклад поїздів Корсунь П'ятихатки-Стикова на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь П'ятихатки-Стикова найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.33 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт П'ятихатки-Стикова прибувають вони відповідно о 06.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь П'ятихатки-Стикова є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - П'ятихатки-Стикова складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - П'ятихатки-Стикова можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 02.33
Корсунь
06.45
П'ятихатки-Стикова
4 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -П'ятихатки-Стикова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .