У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - П'ятихатки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - П'ятихатки:

Розклад поїздів Корсунь П'ятихатки на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь П'ятихатки найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Городище, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.33, 13.00 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт П'ятихатки-Стикова, П'ятихатки-Пас. прибувають вони відповідно о 06.45, 17.55 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь П'ятихатки говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - П'ятихатки складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - П'ятихатки можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — П'ятихатки

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту П'ятихатки — Корсунь