У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Підволочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Підволочиськ:

Розклад поїздів Корсунь Підволочиськ на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Підволочиськ найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.08, 05.46 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Підволочиськ прибувають вони відповідно о 09.01, 14.05 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь Підволочиськ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - Підволочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Підволочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Підволочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Підволочиськ — Корсунь