У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Підзамче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Підзамче:

Розклад поїздів Корсунь Підзамче на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Підзамче найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.33, 21.07 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Підзамче прибувають вони відповідно о 12.42, 08.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Підзамче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Підзамче складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Підзамче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
086П Новоолексіївка Львів 01.33
Корсунь
12.42
Підзамче
11 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 21.07
Корсунь
08.24
Підзамче
11 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Підзамче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Підзамче — Корсунь