У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Полонне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Полонне:

Розклад поїздів Корсунь Полонне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Полонне найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Бердичів, Чуднів-Волинський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.44 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Полонне прибувають вони відповідно о 07.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Полонне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Полонне складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Полонне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127О Харків Ковель 01.44
Корсунь
07.01
Полонне
5 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 01.44
Корсунь
07.01
Полонне
5 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Полонне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Полонне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полонне — Корсунь