У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Рівне:

Розклад поїздів Корсунь Рівне на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Рівне найчастіше зупиняються на станціях Бердичів, Чуднів-Волинський, Біла Церква, Миронівка, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.38, 02.29 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.30, 14.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088П Новоолексіївка Ковель 01.38
Корсунь
09.30
Рівне
7 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
127О Харків Ковель 01.38
Корсунь
09.30
Рівне
7 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Рівне 02.29
Корсунь
14.35
Рівне
12 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Корсунь