У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Рожище
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Рожище:

Розклад поїздів Корсунь Рожище на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Рожище найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.38 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Рожище прибувають вони відповідно о 12.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Рожище є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Рожище складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Рожище можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127О Харків Ковель 01.38
Корсунь
12.28
Рожище
10 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 01.38
Корсунь
12.28
Рожище
10 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Рожище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Рожище

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рожище — Корсунь