У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Розівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Розівка:

Розклад поїздів Корсунь Розівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Розівка найчастіше зупиняються на станціях Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Городище, Фундукліївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.48, 18.18 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Розівка прибувають вони відповідно о 03.03, 07.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Розівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Розівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Розівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 12.48
Корсунь
03.03
Розівка
14 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
084КОШ Київ Маріуполь 18.18
Корсунь
07.36
Розівка
13 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Розівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Розівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Розівка — Корсунь