У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Саморідня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корсунь - Саморідня:

Поточний розклад електричок Корсунь - Саморідня включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 00 хв зі станції Корсунь і прибуває на станцію Саморідня о 19 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6641 сполученням Цвіткове - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Корсунь і Саморідня цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корсунь - Саморідня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корсунь Саморідня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корсунь - Саморідня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6641 Цвіткове Миронівка 06.46
Корсунь
06.52
Саморідня
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 19.00
Корсунь
19.05
Саморідня
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корсунь -Саморідня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Саморідня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Саморідня — Корсунь