У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Славута
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Славута:

Розклад поїздів Корсунь Славута на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Славута найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Бердичів, Чуднів-Волинський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.44 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Славута-1 прибувають вони відповідно о 08.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Славута є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Славута складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Славута можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127О Харків Ковель 01.44
Корсунь
08.03
Славута-1
6 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 01.44
Корсунь
08.03
Славута-1
6 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Славута можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Славута

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славута — Корсунь