У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Снігурівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Снігурівка:

Розклад поїздів Корсунь Снігурівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Снігурівка найчастіше зупиняються на станціях Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.04 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Снігурівка прибувають вони відповідно о 03.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Снігурівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Снігурівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Снігурівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
161К Київ Миколаїв 18.04
Корсунь
03.55
Снігурівка
9 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
253К Київ Херсон 18.04
Корсунь
03.55
Снігурівка
9 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Снігурівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .