У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Синельникове-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Синельникове-1:

Розклад поїздів Корсунь Синельникове-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Синельникове-1 найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.08, 22.25 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Синельникове-1 прибувають вони відповідно о 05.51, 06.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Синельникове-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Синельникове-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Синельникове-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Ш Ковель Новоолексіївка 22.08
Корсунь
05.51
Синельникове-1
7 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 22.25
Корсунь
06.14
Синельникове-1
7 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Синельникове-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Синельникове-1 — Корсунь