У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Синельникове-2
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Синельникове-2:

Розклад поїздів Корсунь Синельникове-2 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Синельникове-2 найчастіше зупиняються на станціях Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.33 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Синельникове-2 прибувають вони відповідно о 05.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Синельникове-2 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Синельникове-2 складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Синельникове-2 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
228КО Київ Бердянськ 21.33
Корсунь
05.18
Синельникове-2
7 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Синельникове-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Синельникове-2

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Синельникове-2 — Корсунь