У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Цвіткове
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Корсунь - Цвіткове:

Розклад поїздів і електричок Корсунь - Цвіткове на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Корсунь вранці о 09 г 53 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 45 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Корсунь о 22 г 17 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Корсунь до пункту прибуття Цвіткове становить 0 г 42 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 35 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 52 хв.
Деякі поїзди від станції Корсунь до станції Цвіткове курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Корсунь - Цвіткове проїжджають через такі станції і населені пункти як: Кошмак, Дирдин.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Корсунь - Цвіткове, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Цвіткове можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Корсунь -Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Цвіткове

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Цвіткове — Корсунь

За маршрутом Корсунь - Цвіткове курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Корсунь - Цвіткове Показати тільки електрички сполученням Корсунь - Цвіткове