У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Валява
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корсунь - Валява:

Поточний розклад електричок Корсунь - Валява включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 18 хв зі станції Корсунь і прибуває на станцію Валява о 21 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Корсунь і Валява цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корсунь - Валява, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корсунь Валява ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корсунь - Валява можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.53
Корсунь
10.13
Валява
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.18
Корсунь
21.38
Валява
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корсунь -Валява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Валява

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Валява — Корсунь