У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Великий Токмак
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Великий Токмак:

Розклад поїздів Корсунь Великий Токмак на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Великий Токмак найчастіше зупиняються на станціях Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.00 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Великий Токмак прибувають вони відповідно о 00.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Великий Токмак є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Великий Токмак складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Великий Токмак можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 13.00
Корсунь
00.42
Великий Токмак
11 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Великий Токмак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Великий Токмак

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Великий Токмак — Корсунь