У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Верхівцеве
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Верхівцеве:

Розклад поїздів Корсунь Верхівцеве на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Верхівцеве найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Городище, Цвіткове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.00, 21.56, 22.06 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Верхівцеве прибувають вони відповідно о 18.28, 03.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Верхівцеве є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Верхівцеве складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Верхівцеве можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 13.00
Корсунь
18.28
Верхівцеве
5 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
088Ш Ковель Новоолексіївка 21.56
Корсунь
03.47
Верхівцеве
5 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 22.06
Корсунь
03.47
Верхівцеве
5 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Верхівцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Верхівцеве

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Верхівцеве — Корсунь