У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Верхній Токмак-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Верхній Токмак-1:

Розклад поїздів Корсунь Верхній Токмак-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Верхній Токмак-1 найчастіше зупиняються на станціях Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.00, 21.33 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Верхній Токмак-1 прибувають вони відповідно о 06.03, 09.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Верхній Токмак-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Верхній Токмак-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Верхній Токмак-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Бердянськ 13.00
Корсунь
06.03
Верхній Токмак-1
17 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
228КО Київ Бердянськ 21.33
Корсунь
09.21
Верхній Токмак-1
11 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Верхній Токмак-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Верхній Токмак-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Верхній Токмак-1 — Корсунь