У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Верхній Токмак
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Верхній Токмак:

Розклад поїздів Корсунь Верхній Токмак на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Верхній Токмак найчастіше зупиняються на станціях Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.48 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Верхній Токмак-2 прибувають вони відповідно о 01.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Верхній Токмак є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Верхній Токмак складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Верхній Токмак можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 12.48
Корсунь
01.39
Верхній Токмак-2
12 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Верхній Токмак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Верхній Токмак

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Верхній Токмак — Корсунь