У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Верхній Токмак
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Верхній Токмак:

Розклад поїздів Корсунь Верхній Токмак на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Верхній Токмак найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Цвіткове, Фундукліївка, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.00, 20.57 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Верхній Токмак-1, Верхній Токмак-2 прибувають вони відповідно о 06.03, 01.39, 07.54 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь Верхній Токмак говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - Верхній Токмак складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Верхній Токмак можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Верхній Токмак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Верхній Токмак

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Верхній Токмак — Корсунь