У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Вільногірськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Вільногірськ:

Розклад поїздів Корсунь Вільногірськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Вільногірськ найчастіше зупиняються на станціях Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.33 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Вільногірськ прибувають вони відповідно о 08.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Вільногірськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Вільногірськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Вільногірськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 02.33
Корсунь
08.12
Вільногірськ
5 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Вільногірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Вільногірськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вільногірськ — Корсунь