У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Вільногірськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Вільногірськ:

Розклад поїздів Корсунь Вільногірськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Вільногірськ найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Городище, Кам'янка, Фундукліївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.34, 18.18 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Вільногірськ прибувають вони відповідно о 08.03, 23.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Вільногірськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Вільногірськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Вільногірськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 02.34
Корсунь
08.03
Вільногірськ
5 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
084КОШ Київ Маріуполь 18.18
Корсунь
23.28
Вільногірськ
5 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Вільногірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Вільногірськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вільногірськ — Корсунь