У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Волноваха
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Волноваха:

Розклад поїздів Корсунь Волноваха на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Волноваха найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Городище, Цвіткове, Фундукліївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.00, 20.58 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Волноваха прибувають вони відповідно о 04.29, 10.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Волноваха є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Волноваха складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Волноваха можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 13.00
Корсунь
04.29
Волноваха
15 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
104О Жмеринка Маріуполь 20.58
Корсунь
10.06
Волноваха
13 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
104К Київ Маріуполь 20.58
Корсунь
10.06
Волноваха
13 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Волноваха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Волноваха

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Волноваха — Корсунь