У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Волочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Волочиськ:

Розклад поїздів Корсунь Волочиськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Волочиськ найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Вінниця, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.00, 20.53 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Волочиськ прибувають вони відповідно о 13.56, 04.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Волочиськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Волочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Волочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Д Маріуполь Львів 06.00
Корсунь
13.56
Волочиськ
7 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 20.53
Корсунь
04.57
Волочиськ
8 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Волочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Волочиськ — Корсунь