У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Волочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Волочиськ:

Розклад поїздів Корсунь Волочиськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Волочиськ найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Вінниця, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.46, 21.14 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Волочиськ прибувають вони відповідно о 13.54, 07.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Волочиськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Волочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Волочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Д Маріуполь Львів 05.46
Корсунь
13.54
Волочиськ
8 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
109Л Херсон Львів 21.14
Корсунь
07.19
Волочиськ
10 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Волочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Волочиськ — Корсунь